Google Gizlilik Verileri - SEOtrio
Google Gizlilik Verileri

Google Gizlilik Verileri

Yazar
Mehmet Ali Yassı

Google’ın gizlilik verileri tüm Google kullanıcıları tarafından araştırılıp onlar için faydalı bir veriye dönüşebilir.

Google’ın gizlilik verileri ile kullanıcılar hangi verinin mevcut olduğunu ve ne işe yaradığını bilmek ister.

Bu alanda mevcut olan verilerin kullanılması ve saklanması da yine Google için büyük önem taşır. Her alanın olduğu gibi Google’ın de belli bir gizlilik veritabanı vardır.

Google’a Ait Gizlilik Verileri

Google kullanıcıları için belli başlı verileri koruma altına alır. Burada özellikle gizlilik verileri alanında güvenliğin sağlanması için veri tabanına ihtiyaç duyulur. Bu veri tabanı içinde özellikle en çok araştırılan bilgilere yer verilir. Yani Google aracılığı ile en çok hangi veriye ya da bilgiye sahip olunmak isteniyorsa bu veriler güvenlik alanında saklanır. Bu verileri Google sizin için saklı tutar.

Google’ın kendine ait olan bir gizlilik politikası vardır. Bu politika gereği gizlilik verileri uzun bir süre koruma altına alınır. Özellikle bu alanda bilgiler saklı tutulur. Bu alanda veriler sadece saklı tutulmaz.

Google Gizlilik Verileri Resmi Sayfası: https://policies.google.com/privacy?hl=tr

Eğitmen Hakkında

Mehmet Ali Yassı SEO Eğitmeni ve Danışmanı
Mehmet Ali, yıllardır bulunduğu internet sektöründe birçok projede deneyim kazanarak bugüne geldi. Bu yolda öğrendiği tüm dersleri başkalarına da öğretebilmek için SEOtrio markasını kurdu. SEOtrio kurulduğundan beri, yüzlerce insanın çevrimiçi işlerini büyütmek için yeni stratejiler geliştirdi ve eğitimler verdi.
Mehmet Ali Yassı
Yorum
Bültenimize Abone Ol
E-postanıza kutunuza her hafta düzenli olarak SEO bülteni gönderiyoruz. Spam yapmadan; sektördeki yenilikleri ve haberleri, en güncel teknikleri sizlere gönderiyoruz. Dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz, hemen abone olun.
Ücretsiz SEO Kitabı
Özenle hazırladığımız SEO rehber kitabını hemen ücretsiz edinin. 80 sayfalık bu e-kitapla; daha önce görmediğiniz teknikleri öğrenecek ve hızlı bir başlangıç yapabileceksiniz.
SEOtiro Mobil Logo