6 saat ve 20 videodan oluşan

Ücretsiz SEO Eğitimi

Hemen Erişim

Kayıt Gerekmez

Güncel Taktikler

Ücretsiz SEO Kursu Kayıt Formu

Ücretsiz SEO eğitimine kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurun, başvurunuz alındıktan hemen sonra mail adresinize eğitimin linki gönderilecektir.

.

EĞİTMEN HAKKINDA

Mehmet Ali Yassı

SEO Eğitmeni ve Danışmanı

Mehmet Ali, yıllardır bulunduğu internet sektöründe birçok projede deneyim kazanarak bugüne geldi. Bu yolda öğrendiği tüm dersleri başkalarına da öğretebilmek için Seotrio markasını kurdu. Seotrio kurulduğundan beri, yüzlerce insanın çevrimiçi işlerini büyütmek için yeni stratejiler geliştirdi ve eğitimler verdi.

Detaylı SEO Eğitimi Hakkında Bilgi Almak İçin

0544 217 9393

Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme işlemini tamamladıktan sonra üye girişi yaparak eğitim videolarına ve soru-cevap paneline erişim sağlayabilirsiniz. Erişim hakkınız sınırsızdır ve dilediğiniz zaman dilediğiniz cihazdan videoları izleyebilirsiniz.

Evet. Eğitim sizden gelen talepler ve gelişen SEO teknolojileri sayesinde düzenli olarak güncelleniyor. Yeni videoların tamamına mevcut üyeler de erişim sağlayabilirler.

Online eğitimin uzunluğu toplam 22 saattir.

Eğitim her seviyedeki SEO meraklısı için özenle hazırlandı. Ben bu işleri biliyorum desen dahi, iddia ediyoruz içeride seni bekleyen çok farklı bilgiler mevcut.

Evet, eğitim sonrası soru-cevap panelinden dilediğin soruyu sorabilir ve yine dilediğin zaman Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz SEO Kursuna Katıl